متاسفم - این محصول دیگر در دسترس نیست

آزمون هدایت شغلی

ما می دانیم که در حال حاضر دغدغه اصلی شما و خانواده تان انتخاب درست رشته تحصیلی و انتخاب شغل آینده شماست. آیا شاد زندکی کردن به غیر از انتخاب های آگاهانه رو میطلبه ؟
فروشنده: دکترنیوشانیک
40,000 تومان

ما در این مسیر شما را تنها نمی گذاریم و به شما کمک خواهیم کرد که با انتخاب درست و تصمیم گیری صحیح که بر اساس شناخت و درک عمیقی از ویژگی های شخصیتی، توانایی ها، رغبت ها و علایق تان می باشد،بهترین انتخاب را داشته باشد. اعتقاد ما بر این است که انتخاب صحیح رشته تحصیلی و شغلی امروز شما، می توانند آینده درخشان تری را برای شما رقم بزند و موجب افزایش رضایت شما از زندگی شود. پس با ما همراه باشید.

فیلم از خانم نیروانا رحمانی رتبه یک کنکور کآشف سال 92 در یک پایش سراسری

درباره آزمون

یکی از اهداف اساسی ما در این مجموعه آزمون ها این می باشد که به شما کمک شود تا با شناخت و تحلیل شخصیت خود، استعدادها، گرایش ها و رغبت های خود را بشناسید و بدانید با توجه به ویژگی های شخصیتی و علایق خود چه رشته های تحصیلی و چه مشاغلی مناسب شما هستند. توانایی، علایق و رغبت ها تاثیر بسیار مهمی بر انتخاب رشته و شغل فرد دارند و عدم توجه به آنها موجب دو دلی و یا بی ثباتی در رشته و شغل آینده فرد می شود. پس ما تلاش می کنیم تنها بر اساس علایق و توانایی های شما - و بدون توجه به رتبه شما در کنکور سراسری - به شما پیشنهاد بدهیم که با شناخت کامل و برنامه ریزی صحیح، مسیر درست تحصیلی و شغلی خود را انتخاب نمایید. ما با ارزیابی های جامعی که در زمینه رفتار علایق رغبت ها توانایی ها و شخصیت شما انجام میدهیم میتوانیم به شما کمک کنیم که انتخاب صحیح تر داشته باشید و با در نظر گرفتن تمام جنبه های رفتار و شخصیت خود تصمیم گیری نمایید. لطفا دقت کنید که در ازمونهای ما رتبه و دانشگاه مد نظر نمی باشد. پس لطفا به هیچ وجه از ما انتخاب رشته کنکور سراسری را نخواهید و اجازه دهید تا ما با هدایت تحصیلی و شغلی تنها بر اساس تناسب با روحیات شما، بتوانیم به شما بیشتر و بهتر کمک کنیم

رزرو وقت مشاوره

اگر شما پس از دریافت کارنامه آزمونهای هدایت تحصیلی و شغلی کآشف، احساس می کنید نیاز به مشاوره حضوری بیشتر دارید می توانید از لینک موجود در این صفحه، یک وقت مشاوره رزرو کنید. همکاران ما با شما در تماس خواهند بود تا بلافاصله یک زمان مشاوره ۴۵ دقیقه ای را برای شما تنظیم کنند. این زمان با هماهنگی شما تنظیم خواهد شد. همچنین می توانید وقت مشاوره تلفنی درخواست کنید، تا همکاران ما بتوانند در زمان مناسب شما، به صورت تلفنی با شما در تماس باشند و توضیحات و مشاوره های لازم را به شما ارائه کنند. برای آشنایی بیشتر با کلینیک های کآشف و خدمات مشاوره ای کآشف می توانید اینجا را کلیک کنید.

دقت داشته باشین که جواب آزمون به دلیل بررسی مشاورین ما بعد از خروجی و آنالیز در همان شناسه و رمزی که خرید کردین قرار میگیرد

حالا که شناسه و رمز کآشفی خودتون رو دریافت کردین میتونین از طریق اینجا وارد آزمون بشید